Opencart Kurumsal Grande Türkiye
Türkiye'nin her yerine KARGO BEDAVA!
media

Lüks ve şık bir saat, her kadının hayallerini süsler. Kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuar olan lüks saatler, markalarla karakterizedir. Yani en lüks ve pahalı saatler, en iyi markaların ürünleridir. Bu ürünler arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız makalemiz size fikir verecektir. İşte dünyanın en iyi kadın saat markaları…

  • Rolex

Dünyanın en iyi ve köklü markaları arasında Rolex başı çekiyor. Kadınların da en çok tercih ettiği lüks saat markalarından biridir. Teknik özellikleri, hassasiyeti, dayanıklılığı ve her zevke uygun tasarımları ile göz dolduran bir saat markasıdır. İngiliz markası Rolex, kadınlar için sofistike bir seçim olabilir.

  • Longines

İsviçre markası Longines, prestijli ve lüks kadın kol saatleri ile karakterizedir. Kadınlar için sportif ve klasik modelleri vardır. Saat Longines saat modellerinde hafiflik, şıklık, zarafet ve sadelik öne çıkar.

  • Chanel

Fransız moda ikonlarının tercihi Chanel, kadın saati denince ilk akla gelen lüks saat markasından biridir. Marka, ikonik saat koleksiyonları ile karakterizedir. Feminen çizgileri ön plana çıkaran Fransız markası Chanel, minimalist tasarımlarla kadınların gönlünü fethetmeyi başarmıştır. Dünyanın ünlü tasarım eleştirmenlerinden de tam not olan ender saat markasıdır.

  • Piaget

İsviçreli Piaget, ince saatler deyince ilk akla gelen saat markasıdır. Minimalist saatlerle ünlü marka, kadınların tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kadınlara özel, özgün ve iddialı saat modelleri ile kadınların gönlünü fethetmeye devam ediyor.

  • Cartier

Fransız saat markalarından Cartier, ikonik saat modelleri ile karakterize bir markadır. Dünyanın ilk kol saatini üreten firma, zarif kadınların tercihi şık saat modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

  • Blancpain

İsviçre markası Blancpain, köklü bir saat markasıdır. Geçmişi 1735’lere dayanıyor. İlk otomatik kadın kol saatini üreten firmadır. Cesur kadın saatleri üreten marka, gösterişli ve zarif kadınlara uygun saat modelleri ile karakterizedir.

  • Bulgari

Bulgari, İtalyan şıklığın sembolü bir saat markasıdır. Feminen detaylarla ünlü saat markalarının üreticisi olan Bulgari, sofistike tasarımlarla kadınların bileklerinde arz-ı endam ediyor. Ünlü marka; lüks, şıklık ve zarafetle eş anlamlı saat modelleri ile göz dolduruyor.

  • IWC Schaffhausen

Ünlü İsviçre markası IWC Schaffhausen, dünyadaki en popüler saat markalarından biridir. 150 yıldır kadın saati üreten ünlü marka, Da Vinci koleksiyonu ile ünlüdür. İnce ve şık detayları ile kadınların ilgisini çekmeyi başarıyor.

  • Chopard

İsviçre’nin popüler markalarından Chopard, pırlantalı saat modelleri karakterize bir markadır. Chopard saatleri, safir kasa ve mücevherlerle saat sanatının en müstesna örneklerini sergiliyor. Kadınların şıklığına atıf yapan feminen çizgileri ile dünyanın en iyi saat markaları arasındaki prestijli yerini koruyor.

  • Breitling

İsviçre saatlerinin en önemli temsilcilerinden biri olan Breitling, kadın saat koleksiyonları ile göz dolduruyor. Fonksiyonel saatler üreten marka, saatlere zarafeti işliyor.

Yorumlar: 0

Yorum Yok

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.*

Yukarı