Opencart Kurumsal Grande Türkiye
Türkiye'nin her yerine KARGO BEDAVA!
media

 Kol Saatleri Çeşitleri Nelerdir?

 

 Cep telefonları her ne kadar kol saatlerine darbe vursa da, bilekte bir saatin olma alışkanlığı hala devam ediyor. Yedisinden yetmişine kadar hala bileklerde birbirinden şık, estetik ve tarz saatlerini görebilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuklar için özel tasarım analog ve led watch saat çeşitleri bulunuyor. İsterseniz unisex modellerden alıp, eşiniz, sevgiliniz veya kardeşinizle değişerek kullanabilirsiniz.

 

 Erkek Kol Saati Modelleri

 

 Spor veya resmi kıyafetlerinizle uyum sağlayabileceğiniz spor, klasik ve led watch çeşitleri bulunuyor. Spor modeller olarak Spectrum siyah çelik kasa ve kordonlu saat öne çıkıyor. Her türlü kıyafetinizle mükemmel uyum sağlayacak bu analog saatle tarzınızı konuşturacaksınız.

 

 Yeni akıma uyum sağlamak istiyorsanız “Yeni Model Led Ekranlı Dijital Saat Trend Silikon Kol Saati” öne çıkan modellerdendir. Yuvarlak kasaya sahip modelin isterseniz dörtgen kasa modeli de bulunuyor. Tamamen siyah gövdeye ve kordona sahip saat, asaletinizin göstergesi olacaktır.

 

 Sınırları zorlamak, asi duygularınızı açığa vurmak istiyorsanız spor model ve asker saati olarak kabul edilen Spectrum dijital-analog kol saati tam size göredir. Saat, rose kasa, siyah silikon kordon rengiyle eşsiz bir tasarım örneği olarak öne çıkıyor. Su geçirmez özelliği sayesinde doğa yürüyüşlerinizde, teknede, denizde her yerde güvenle kullanabilirsiniz.

 

 Klasik deri kordon alışkanlığından vazgeçmeyenler için deri kordon Watchart unisex kol saatleri bulunuyor. Bakır rengi yuvarlak kasaya sahip saatin, lacivert ve siyah gibi deri kordon seçenekleri bulunuyor.

 

 Kadın Kol Saati Modelleri

 

 Erkek kol saatleri ne kadar şık, gösterişli ve klasik modele yakın olsa da kadın kol saatleri daha nazenin, estetik ve minimize tarz modellerdir.

 

 15-18 yaş grubu olan genç kızlara kol saatini sevdirecek çok sevimli, sade ve ışıl ışıl kol saati modelleri bulunuyor. Çelik yuvarlak kasa, mineral cam ve silikon kordon komple tek renktir. Renk seçeneği olarak türkuaz ve açık pembe çeşitleri bulunuyor.

 

 Yeni neslin modası olan dijital saat akımı spectrum bayan saat çeşitlerinde kendini gösteriyor. Dikdörten ve yuvarlak çelik kasaya sahip dijital saatlerde renk skalası zengindir. Bordo, yeşil, gümüş, fuşya, siyah kordon renklerinden birini seçebilirsiniz.

 

 Işıltınızı ve zarafetinizi kol saatinizle de yansıtmak istiyorsanız çelik kasa ve kordona sahip taşlı modeller sizleri bekliyor. Gold, sarı, rose, silver renk çelik kordona sahip saatlerin kasa ve iç saat göstergeleri taşlarla süslenmiş. Yuvarlak kasanın etrafında ve rakamların yerinde pırlanta ışıltısını aratmayan taşlar özenle yerleştirilmiş.

Yorumlar: 0

Yorum Yok

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.*

Yukarı