Opencart Kurumsal Grande Türkiye
Türkiye'nin her yerine KARGO BEDAVA!
media

Modern dünya her alanda teknolojiyi gerektiriyor. Sürekli gelişen teknolojiye artık çocuklar da ayak uyduruyor. Bunun en bariz örneği olarak akıllı saatler öne çıkıyor. Çocukların güvenliği ve eğlenmesi için akıllı telefonlara ilgi giderek artıyor. Ebeveynler, akıllı saatlerle hem çocuklarının eğlenmesini hem de takibini sağlayabiliyor. Peki, hangi çocuklar için hangi akıllı saatler seçilmelidir? Çocuğunuza akıllı saat almanız için fikir verecek en iyi 10 akıllı saat modelini sizin için derledik.

1.    Pebble Time Round Akıllı Saat

Pebble Time Round, dünyanın en hafif ve en rahat akıllı saati olarak biliniyor. Herhangi bir çocuğu mutlu edebilir. Son derece şık akıllı saat modeli, normal bir saat gibi görünüyor. Bununla birlikte alarm, bildirimler, etkinlik izleme ve oyunlar gibi uygulamalar da sunuyor. Saatin dokunmatik ekranı bulunmuyor. Oldukça dayanıklı olan saat, iPhone ve Android sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. Akıllı saat pili iki güne kadar dayanabiliyor. Tamamen şarj olması sadece 15 dakika sürüyor.

2.    VTech Kidizoom Akıllı Saat

VTech Kidizoom Akıllı Saat ile çocuğunuzun yaratıcı yönünü geliştirebilirsiniz. Fotoğrafları ve videoları depolamak ve düzenlemek için yeterli hafızaya sahip olan bu küçük alet, çocuğunuzu saatlerce meşgul edebilir! Bir dokunmatik ekran, aksiyon oyunları ve hatta hesap makinesi ile donatılan akıllı saat, şık tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

3.    Kurio Kids Akıllı Saat

Kurio Kids Akıllı Saat, çocuklara kendilerini bir yetişkin gibi hissettiren bir teknoloji sunuyor. SMS, resim gönderme ve telefon görüşmesi yapma özelliği bulunan bu görkemli saatte 20'den fazla oyun yer alıyor. Hatta bir kamerası bile var. Açık mavi renkteki bu minik akıllı, teknolojiyi seven her çocuk için mükemmel bir seçenek olabilir.

4.    Garmin Vívofit Kids Akıllı Saat

Garmin Vivofit Kids Akıllı Saat, bir yıllık pil ömrüyle dikkat çekiyor. Asla şarj etmek zorunda kalmayacağınız bir saat modeli. 4-9 yaş arası çocuklar için ideal olan akıllı saat, aktivitelere katılan çocuklar için çok şey vaat ediyor. Bu akıllı saat, çocuklarınızın rahatlıkla hareket etmesini ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

5.    Fitbit Ace Kids Akıllı Saat

Fitbit Ace Kids Akıllı Saat, çocuklarınızı aktif tutmanız ve sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için ideal bir saat. Fitness ve aktivite uygulamaları ile tamamlanan su geçirmez akıllı saat, hedefli aktif bir eğlence vaat ediyor. Bu akıllı saat çocuğunuzu hareket ettikçe ödüllendiriyor. Hedeflerine uymazsa, kolayca ayarlanabiliyor veya harekete devam etmeleri için bildirimde bulunabiliyorsunuz!

6.    Watchitude Snake Move Akıllı Saat

Watchitude Snake Move Akıllı Saat, tarza odaklanan büyük çocuklar için mükemmel ve ideal bir seçim. Bu saat, şık görünümünün yanında aktivite ve uyku düzenlerini izliyor. Kauçuk kayış aktif çocuklar için uygun bir seçenek. Yılan derisi kaplamalı kayışı da sofistike bir his veriyor.

7.    Prograce Kids Akıllı Saat

Prograce Kids Akıllı Saat, 3-13 yaş arası çocuklar için geliştirildi. Çocuğun ebeveynleri ile sürekli temas halinde olması için ideal bir seçenek. Bu akıllı saatin müzik çalma özelliği bulunuyor. 90 derecelik bir kamerası da var. Eğlenceli oyunlar ve etkinlik izleme uygulaması bulunuyor. Çocuğunuzu hem aktif ve hem de yaratıcı tutmak için mantıklı bir seçenek.

8.    LG Gizmo Pal 2 Kids Akıllı Saat

LG Gizmo Pal 2 Akıllı Saat, hareketsiz kalamayan çocuklar için tasarlandı. Yani her zaman koşan küçükler için güzel bir saat. Çocuğunuzu arama ve hareketlerini izleme özelliğiyle akıllı saat çocuğunuzu bulur. Böylece tam olarak nerede olduğunu bilirsiniz.

9.    TickTalk 2.0 Kids Akıllı Saat

TickTalk 2.0 Kids Akıllı Saat ile telefon görüşmeleri yapılabiliyor, görevler planlanabiliyor. Ayrıca, çocuğunuzun hareketlerini izleyebilirsiniz. Şıklığı da çocuğunuzun tarzına katkı sunuyor. Bu saat 13 kişiye kadar kayıt yapabilir. 2D ve 3D haritalara ve hatta bir SOS işlevine sahip. Çocuğunuzun görevlerini el altında tutması için de ideal. Çocuğunuzun teknoloji ile dolu bir geleceğe hazırlaması için şık bir seçenek.

10. hereO Kids Akıllı Saat

HereO Kids Akıllı Saat, en küçükler için tasalandı. Çocuklara kendilerini yetişkinmiş gibi hissettiriyor. Bu akıllı saat, çocuğunuzun konumuna yön veren GPS izleme özellikleri içeriyor. Çocuğunuzun seveceği sevimli renklerde sunuluyor. 3 yaş ve üstü çocuklar için geliştirildi. Takması da son derece rahat ve şık.

Yorumlar: 0

Yorum Yok

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.*

Yukarı