Opencart Kurumsal Grande Türkiye
Türkiye'nin her yerine KARGO BEDAVA!
media
23.10.2020

Saat Pili Nasıl Değiştirilir?

Saatler çalışmamaya başladığında veya doğru saati göstermediğinde akla gelen ilk şey pillerinde sorun olup olmadığıdır. Genellikle pilleri değişen saatler eskisi gibi doğru çalışmaya başlar. Eğer pilsiz çalışan bir otomatik saat değilse, pil değişimi farklı yer ve kişiler tarafından biraz uğraş ile yapılabilmektedir.

Devamı
media
17.10.2020

Bileklerin Vazgeçilmez Objesi Kol Saatleri

Kol saati deyip, geçmeyin. Günümüzde kol saatleri zamanı göstermenin yanında kombin aksesuarları olarak öne çıkıyorlar. Kol saatleri için tarz yansıtan objeler özel olarak seçiliyorlar. Siz de tarzınızı yansıtmak, uyumlu bir kombin oluşturmak istiyorsanız saatinmoda.com.tr sitesindeki zengin seçeneklerden birini deneyebilirsiniz.

Devamı
media
08.07.2020

Saat Alırken Bilinmesi Gerekenler

Gün boyu bize eşlik eden, yeri geldiğinde şıklığımızı da tamamlayan saatleri almadan önce mutlaka bilgi sahibi olmamız gerekir. Kullanılan materyaller, modeller, orijinal olup olmadığı gibi  birçok konu, doğru saat alırken bilinmesi gerekenler arasındadır.

Devamı
media
14.05.2020

Kadınlar İçin İsviçre Saat Markaları

İsviçre saat markaları arasında kadınlara özel tasarımları ile dikkat çeken çok sayıda marka var. Dünyaca ünlü saat modelleri ortaya çıkaran bu markalar, köklü geçmişleri ile yeni saat markalarına rol model oluyor.

Devamı
media
04.05.2020

Dünyanın En İyi 10 Kadın Saat Markası

Dünyanın en iyi kadın saat markaları, en çok taklit edilen markalardır. Tasarım ve mühendislik harikası bu saatler, her detayı ile varlığını hissettirir.

Devamı
media
22.04.2020

Annelere Özel Hediye Saatler

Anneler Günü yaklaşırken hediye bulmakta zorluk çekiyorsanız annelere özel hediye saatler ile güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Modern saat modelleri ya da trend saat modelleri, annenize alabileceğiniz en şık hediyelerden biri olacaktır. Annelere özel saatler, onlara verdiğiniz değerin bir göstergesidir.

Devamı
media
10.04.2020

Kadınlara Özel Hediye Saat Modelleri

Kadınlar, saatler konusunda hassastır. Bu sebeple kadınlara özel hediye saat modelleri arasında seçim yapmak zordur. Bu konuda bazı kriterlere dikkat etmek gerekir!

Devamı
media
02.04.2020

2020 Saat Trendleri

2020 saat trendleri, kıyafet kombinasyonlarına odaklanıyor. Kadın saat trendleri daha spor çizgiler içerirken, erkek saat trendleri klasik ağırlıklı seyrediyor. Çocuk saat trendleri ise, akıllı saat modelleri ve renkli saat modelleri arasında değişiyor.

Devamı
media
13.03.2020

Çocuklar İçin En İyi 10 Akıllı Saat

Akıllı saatler, artık çocukların kollarında da boy gösteriyor. Yeni nesil, akıllı saatlerini yarıştırıyor. Her çocuk en iyisini istiyor. Ebeveynler ise bu durumda karar vermekte zorlanıyor. En iyi akıllı saat modelleri size fikir verecek!

Devamı
media
04.03.2020

Sporcu Kişilere Özel Sportif Saatler

Sporcu kişiler yaptıkları aktivitelere uygun özellikte spor saatler kullanmayı tercih eder. Bunun haklı sebepleri var. Her sporcu fiziksel aktiviteleri sırasında kolundaki saatle zamanı ve performansını takip edebilir. Akıllı saatler sayesinde dış dünya ile bağlantısını devam ettirebilirler. Yeni nesi spor saatler giyilebilir teknolojilerin bir ürünüdür.

Devamı
Yukarı