Opencart Kurumsal Grande Türkiye
Türkiye'nin her yerine KARGO BEDAVA!
media
23.10.2020

Saat Pili Nasıl Değiştirilir?

Saatler çalışmamaya başladığında veya doğru saati göstermediğinde akla gelen ilk şey pillerinde sorun olup olmadığıdır. Genellikle pilleri değişen saatler eskisi gibi doğru çalışmaya başlar. Eğer pilsiz çalışan bir otomatik saat değilse, pil değişimi farklı yer ve kişiler tarafından biraz uğraş ile yapılabilmektedir.

Devamı
media
17.10.2020

Bileklerin Vazgeçilmez Objesi Kol Saatleri

Kol saati deyip, geçmeyin. Günümüzde kol saatleri zamanı göstermenin yanında kombin aksesuarları olarak öne çıkıyorlar. Kol saatleri için tarz yansıtan objeler özel olarak seçiliyorlar. Siz de tarzınızı yansıtmak, uyumlu bir kombin oluşturmak istiyorsanız saatinmoda.com.tr sitesindeki zengin seçeneklerden birini deneyebilirsiniz.

Devamı
media
22.04.2020

Annelere Özel Hediye Saatler

Anneler Günü yaklaşırken hediye bulmakta zorluk çekiyorsanız annelere özel hediye saatler ile güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Modern saat modelleri ya da trend saat modelleri, annenize alabileceğiniz en şık hediyelerden biri olacaktır. Annelere özel saatler, onlara verdiğiniz değerin bir göstergesidir.

Devamı
media
02.04.2020

2020 Saat Trendleri

2020 saat trendleri, kıyafet kombinasyonlarına odaklanıyor. Kadın saat trendleri daha spor çizgiler içerirken, erkek saat trendleri klasik ağırlıklı seyrediyor. Çocuk saat trendleri ise, akıllı saat modelleri ve renkli saat modelleri arasında değişiyor.

Devamı
media
13.03.2020

Çocuklar İçin En İyi 10 Akıllı Saat

Akıllı saatler, artık çocukların kollarında da boy gösteriyor. Yeni nesil, akıllı saatlerini yarıştırıyor. Her çocuk en iyisini istiyor. Ebeveynler ise bu durumda karar vermekte zorlanıyor. En iyi akıllı saat modelleri size fikir verecek!

Devamı
media
04.03.2020

Sporcu Kişilere Özel Sportif Saatler

Sporcu kişiler yaptıkları aktivitelere uygun özellikte spor saatler kullanmayı tercih eder. Bunun haklı sebepleri var. Her sporcu fiziksel aktiviteleri sırasında kolundaki saatle zamanı ve performansını takip edebilir. Akıllı saatler sayesinde dış dünya ile bağlantısını devam ettirebilirler. Yeni nesi spor saatler giyilebilir teknolojilerin bir ürünüdür.

Devamı
media
25.02.2020

Kadınlar Günü İçin Hediyelik Saat Nasıl Seçilir?

Kadınlar Günü, hediye almak için iyi bir fırsattır. Kadınları Kadınlar Gününde bir saat ile mutlu edebilirsiniz! Eşinize, annenize veya kız kardeşinize hediye almak istiyorsanız yeni trend kadın kol saatleri düşünebilirsiniz.

Devamı
media
06.02.2020

Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saat alırken dikkat edilecek en önemli husus, hangi amaçla alındığıdır. Hediye veya kullanım amacı ile alınacak saatlerde o yılın trendleri de dikkate alınmalıdır. Kendinize saat alıyorsanız, tarzınızı yansıtan saat almaya dikkat etmelisiniz!

Devamı
media
06.02.2020

Kış Modası İçin En Uygun Saatler

Saatler, kış aylarında görünümünüze şıklık kazandırır. Kış saat trendleri, moda tutkunlarının en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Sezonun moda saatleri ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Saat deyince erkeklerin tarzı akla gelir. Her erkek kaliteli bir saatle tarzını yansıtabilir. Kadınlar için de kış ayları aksesuar pazarındaki en önemli parçalardan biri saatlerdir.

Devamı
media
10.08.2018

Saat Bakım Zamanı

 Bir saat servisine gelme nedenlerinin başında saatin durması, geri kalması veya kırılması gibi nedenler gelmektedir. Birçok saat nispeten hassas mekanik hareketler yüzünden de yıpranabilmektedir. Aynı zamanda saat camının kırılması veya kordonunun kopması gibi sorunlarla da karşılaşılmaktadır. Ancak birçok saat kullanıcısı saatini arızalandığında servise getirmekte ve düzenli saat bakımı yaptırmamaktadır. Halbuki birçok düzenli bakım sayesinde düzenli çalışmaktadır. 

Devamı
Yukarı