Opencart Kurumsal Grande Türkiye
Türkiye'nin her yerine KARGO BEDAVA!
media
02.04.2020

2020 Saat Trendleri

2020 saat trendleri, kıyafet kombinasyonlarına odaklanıyor. Kadın saat trendleri daha spor çizgiler içerirken, erkek saat trendleri klasik ağırlıklı seyrediyor. Çocuk saat trendleri ise, akıllı saat modelleri ve renkli saat modelleri arasında değişiyor.

Devamı
media
25.02.2020

Kadınlar Günü İçin Hediyelik Saat Nasıl Seçilir?

Kadınlar Günü, hediye almak için iyi bir fırsattır. Kadınları Kadınlar Gününde bir saat ile mutlu edebilirsiniz! Eşinize, annenize veya kız kardeşinize hediye almak istiyorsanız yeni trend kadın kol saatleri düşünebilirsiniz.

Devamı
media
06.02.2020

Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saat alırken dikkat edilecek en önemli husus, hangi amaçla alındığıdır. Hediye veya kullanım amacı ile alınacak saatlerde o yılın trendleri de dikkate alınmalıdır. Kendinize saat alıyorsanız, tarzınızı yansıtan saat almaya dikkat etmelisiniz!

Devamı
media
06.02.2020

Kış Modası İçin En Uygun Saatler

Saatler, kış aylarında görünümünüze şıklık kazandırır. Kış saat trendleri, moda tutkunlarının en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Sezonun moda saatleri ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Saat deyince erkeklerin tarzı akla gelir. Her erkek kaliteli bir saatle tarzını yansıtabilir. Kadınlar için de kış ayları aksesuar pazarındaki en önemli parçalardan biri saatlerdir.

Devamı
Yukarı