SIKÇA SORULAN SORULAR
Merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Dünyaca beğenilen saat markalarının en yeni modellerine tek tıkla sahip olma fırsatı sunan Saatinmoda ürünleri, özgün tasarımlarıyla dikkat çeker. Siz de seçkin saat markalarını bir arada görmek ve seçiminizi zengin bir yelpaze içinden yapmak istiyorsanız merak ettiklerinize hemen cevap bulabilirsiniz.

 

 Sitede satılan ürünler kullanılmış mı?

 Hayır, sitede beğeniye sunulan ürünler ilk eldir. Kendi orijinal paketinde gönderilen saatler kolunuzda değer kazanır.

 

 Ürünler orijinal mi?

 Tüketici tercihlerini şekillendiren saat markalarına ait sitemizde yer alan ürünler 0 orijinaldir.

 

 Aynı modelden en fazla kaç adet sipariş verebilirim?

 Ürünler stoklu olarak depomuzda bulunur. Sipariş aşamasında seçilen üründen kaç adet satın almak istediğinizi ilgili ekrandan seçerek belirtebilirsiniz.

 

 Saatler hangi firmanın ürünü?

 Ürünler saattino.com tr ye aittir.

 

 Seçtiğim ürün nereden gönderilecek?

 Firmamız İstanbul merkezlidir. Onaylanmış siparişler İstanbul'dan kargoya teslim edilir.

 

 Kargo hazırlığı ne kadar sürer?

 Saat 16.00'ya kadar onaylanarak sistemimize düşen siparişler aynı gün paketlenerek kargoya teslim edilir. 16.00'dan sonra verilen siparişler 24 saat içinde hazırlanır.

 

 Kargo takibini nasıl yapabilirim?

 Kargo firması paketleri teslim aldıktan sonra her ürün için bir kargo takip numarası belirler. Bu bilgi tarafımızdan müşterilerimizin verdiği iletişim adreslerine bildirilir. Paket hareketleri bu takip numarası ile yapılabilir.

 

 Ürün teslim süresi nedir?

 İstanbul'a 600 km ve daha yakın olan adresler için teslim süresi 1 iş günü, daha uzak mesafeler için 2 iş günüdür. Teslim süreleri, özel şartlarda bölgedeki hava durumuna göre değişiklik gösterebilir.

 

 Kargo ücretini kim ödüyor?

 Kaliteli hizmetin Türkiye'nin her yerine maliyetsiz bir şekilde ulaşmasını hedefleyen firmamız kargo ücretini kendisi öder. Ücretsiz kargo fırsatından faydalanarak kaliteli ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

 

 Ürüne kargoda bir şey olur mu?

 Her bir saat orijinal kutusunda özenle paketlenir. Hassas taşıma etiketi yapıştırılan paketler, hasarsız bir şekilde verilen adrese teslim edilir.

 

 Hediye paketi yaptırabilir miyim?

 Evet, sipariş esnasında belirtmek şartıyla ücretsiz olarak sunduğumuz hediye paketi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

 Ürün üzerine özel bir not ilave edilebilir mi?

 Evet, sevdiklerine özel ve değerli bir hediye seçenler sipariş esnasında belirtmek şartıyla hediye paketinin üzerine özel not ilave edebilirler.